FuckUpNightsRiga // Vol. 8

2018-11-29 19:30
K.K. fon Stricka villa

2018. gadu noslēgsim ar astoto Fvckup Nights Riga pasākumu, kurš norisināsies valsts simtgades mēneša izskaņā – 29. novembrī. Iespējams, bet patiešām – tikai iespējams, ka šis būs viens no retajiem pasākumiem novembrī, kuram nebūs simtgades noskaņas.

Kā jau ierasts – uz skatuves četri drosmīgi cilvēki, kuri nebaidās runāt par savām ķibelēm un fakapiem profesionālājā dzīvē. Viņus piesaka, atsaka, reizēm izspļauj kādu joku un pasākumu vada komiķis Edgars Bāliņš. Vakars sadalīts divās daļās ar nelielu pārtraukumu pa vidu, kurā var droši doties bāra virzienā un uzpildīt glāzes, jāatceras tik paņemt līdzi ķešā skaidru naudu.

FuckUp Nights Riga 8 pasākuma runātāji tiks izziņoti drīzumā.
Biļetes jau ir pieejamas tirdzniecībā, viss kā ierasts – pirmo biļešu cena 7 EUR, nākamās top dārgākas.

Biļetes: BezRindas.lv http://www.bezrindas.lv/lv/fuckup-nights-riga-vol-8/5313/

Katrā Fuckup Nights Riga pasākumā piedalās četri runātāji, kuri piecpadsmit minūšu garās prezentācijās dalās ar auditoriju savās neražās un ķibelēs profesionālajā dzīvē – sākot no nelieliem “fakapiem”, kas nav būtiski ietekmējuši darba dzīvi, līdz pat gana nopietnām neražām, kas novedušas pie finansiāliem vai emocionāliem zaudējumiem. Fuckup Nights Riga pasākumu mērķis ir neformālā gaisotnē dot iespēju runātājiem un klausītājiem dalīties pieredzē, iztaujāt vienam otru, mācīties no citu kļūdām un labi pavadīt laiku. Fuckup Nights ir globāla kustība, kas ir radusies 2012. gadā Meksikā, kad grupa draugu neformālā gaisotnē dalījās ar neveiksmēm par savu profesionālo darbību. Pašlaik FuckUp Nights pasākumi tiek rīkoti jau 238 pilsētās vairāk nekā 78 valstīs, kur sabiedrībā zināmi un mazāk zināmi cilvēki nebaidās atklāt savas karjeras neveiksmes.

Pasākums norisinās K.K. fon Stricka villa, A. Briāna ielā 9, Rīgā.

Ieeja sākot no 18:30, pasākuma sākums 19:30
Vietu skaits ierobežots.

*Pasākuma laikā tiks fotografēts un filmēts, iegūtais materiāls var tikt izmantots publikācijas un mārketinga materiālos.