Par mums

CodeAcademy – akadēmija kura jau otro gadu sagatavo IT speciālistus. Pie mums strādā aptuvieni 60 savas jomas speciālistu – pasniedzēji, dizaineri, programmētāji, administratori un koordinatori. CodeAcademy kursu programmas izstrādā labākie speciālisti – programmētāji un dizaineri, kuri savā ilgstošajā praksē ir pieredzējuši savā nozarē kopā ar reģiona vadošajām kompānijām. Mēs atrodamies Viļņā (Vilnius Tech Park) un Kauņā (Kauņas zinātnes un technologiju parks). Kompetentie pasniedzēji, jaunākās iekārtas, ka arī diferencētas, augsta līmeņa programmas ir tas, kas nepieciešamas Jūsu karjeras veiksmīgam startam.

Vairāk nekā 500 studentu katru gadu

Katru gadu Akadēmiju pabiedz vairāk nekā 500 studenti - UI/UX speciālisti, Frontend ir Backend programmētāji, kuri sekmīgi turpina karjeru daudzsološākajos IT uzņēmumos.

Bērnu un jauniešu izglītība.

Kopā ar CodeAcademy Kids mēs cenšamies nodrošināt lai bērniem, kas dzīvo Lietuvā, būtu iespēja mācīties IT inovatīvi un aizraujoši. Bērnu un jauniešu Akadēmija jau darbojas divās pilsētās - Viļņā un Kauņā.

Partneri

Mūsu partneri – vieni no spēcīgākajiem reģionā. Partneru uzņēmumi ne tikai gaida studentus uz labu praksi un zināšanu iegūšanu, bet arī palīdz sagatavot kursu programmas.

Kopienas

Mērķis ir veidot IT speciālistu kopienu - katru mēnesi mēs organizējam sanāksmes, pasākumus un diskusijas, kurās ar zināšanām un pieredzi dalās gan iesācēji, gan profesionālie programmētāji un citi speciālisti.

CodeAcademy Kids

 

CodeAcademy Kids – tā ir programmēšanas akadēmija 7 – 18 gadu veciem mācekļiem. Mēs to izveidojām, lai padarītu mūsdienu skolēnu pavadīto laiku pie datora par efektīvu.

Izstrādājot mūsu programmas, mēs analizējam pašreizējo skolēnu intereses, viņu dzīves veidu un atpūtas veidus, kas padara mūsu mācību materiālus ne tikai ekskluzīvus, bet arī ļoti interesantus mūsu skolniekiem.

Lietuvas izglītības sistēma nespēj iet roku rokā ar strauji mainīgu sabiedrību. Kas ir bijis efektīvs pirms divdesmit gadiem, tagad skolēniem šķiet par garlaicīgu un vecu.

Mēs zinām, cik svarīgi ir turēt labu zināšanu bagāžu, tādēļ mēs darām to, ko mākam vislabāk – radinām skolniekus pie datortehnikas un programmēšanas, izmantojot radošumu, loģiku, uzmanību un komandas darbu.

Mēs esam biedri:

 Par mums raksta:

Mēs atrodamies: